Prodej satelitů

Užívejte si každý den tunu filmové zábavy díky satelitnímu vysílání! Připravíme pro vás na míru kompletní satelitní systém a zajistíme okamžitý servis, abyste ani jeden den v roce nezůstali bez svých oblíbených pořadů a filmů.


Proč nakoupit satelit u nás

satelity

Najdeme vhodné řešení za super peníze

Satelitům rozumíme a umíme vám poradit a navrhnout řešení, které odpovídá vašim požadavkům. Nebudete tak zbytečně platit za řešení, které nevyužijete.

Satelitní systém na míru

Postavíme vám satelitní systém pro 1,2 nebo více družic s malou nebo velkou parabolou na míru vašim požadavkům a v cenové relaci podle vašich možností.

Okamžitý servis

Zapomeňte na 30 denní lhůtu na reklamaci nebo vyřízení servisu přístroje zakoupeného v supermarketu. My reklamace a servis vyřizujeme okamžitě. Během opravy od nás navíc dostanete náhradní přístroj ZDARMA.

[tlac obsah=“Chci nový satelit“ cil=“#poptavka“]


Satelitní karty

[one_half]

skylinkSkylink

Poskytuje velký výběr placených programů. Aktivaci provedeme okamžitě u nás na prodejně. A to vše bez smluvních závazků.

[/one_half]

[one_half_last]

freesatFreesat

Karta do pronájmu bez vstupních poplatků a vše vyřídíme okamžitě na prodejně. Za malý příplatek je možné kartu využívat na více televizorech.

[/one_half_last]


Řešení satelitního systému v praxi

Co je součástí satelitního systému

Satelitní parabola, konvertor, satelitní přijímač, satelitní karta.

Jaký je vhodný satelitní přijímač

V dnešní době je nejvýhodnějším řešení HD přijímač, neboť na starých SD přijímačích nelze naladit některé programy. V případě SD přijímače tak riskujete, že část programů, které jste si zaplatili, nebudete moci sledovat.

Mám satelitní systém, ale signál vypadává

Problémem je pravděpodobně příliš malá a nekvalitní parabola (často se prodává v supermarketu v rámci setů). Ta způsobuje problémy s nekvalitním příjmem. Řešením je proměření systému a pořízení odpovídající paraboly. Této situaci se vyhnete, pokud budete řešení před nákupem konzultovat s námi.


Poptávka satelitního systému

Vyplňte následující formulář a my vám připravíme řešení na míru s cenovou nabídkou.

[ninja_forms_display_form id=8]

© Pavel Kutálek | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby